Kroužkové sběrače pro vysokorychlostní data - Ethernet

Popis:

Zvyšujcící se složitost strojů, požaduje kromě napájení přenos i vysokorychlostní signálů skrze rotující spojení. Různé průmyslové sběrnice s vysokými datovými toky a rotující spojení 100 BaseT EtherNet je nutné zajistit v dnešních provozech. Kroužkové sběrače KS jsou schopny zajistit jak napájení silových částí rotující části stroje, tak přenos průmyslových sběrnic 100 BaseT EtherNet.

Vlastnosti:


Kroužkové sběrače pro 100 BaseT Ethernet

Kroužkové sběrače pro vysokorychlostní data - Ethercat

Popis:

Pro provozy s poptávkou jak po přenášeném vysokém výkonu tak i EtherCAT sběrnici je vhodná modifikace kroužkového sběrače s dutou hřídelí a optimalizace kabelů a přenosových kroužků na požadavky sběrnice EtherCAT.

Vlastnosti:


Kroužkové sběrače pro EtherCAT

Kroužkové sběrače pro vysokorychlostní data - koaxiální kabel

Požadavky na miniaturní provedení a přenos až 3GHz přes koaxiální kabel splnuje kombinace kroužkového sběrače KS22-RF. Tato speciální řada je schopná přenést 36x 2A z rotující do stacionární části stroje. ve spojení s radio frekvenčním kanálem 3GHz. Tento kanál je schopepn přenést 3 Gbps a nebo 3 GHz. Speciálně navržena pro přenost video signálu z vysokým rozlišením (1080p / 3G-SDI nebo 1080i/HD-SDI). Připojitelnost koaxiálního kabelu je na konektory typu RG178, RG316 a RG174.

Vlastnosti:


kroužkové sběrače pro vysokorychlostní datový přenos

Kroužkové sběrače PROFINET + PNEUMATICKÝ/HYDRAULICKÝ přenos

Popis:

Tyto kroužkové sběrače jsou vhodné v případě nasazení na rotujícím karuselu, kde je nutné zajistit přenos výkonu elektrických signálů, průmyslových sběrnic a kapaliny nebo stlačeného vzduchu. Tyto kroužkové sběrače nabízejí přenos elektřiny i kapalin. Kvůli většinou agresivnímu prostředí jsou vyráběny s krytím IP65 a v nerezovém provedení pro části v kontaktu s kapalinou.

Vlastnosti:


kroužkové sběrače pro vysokorychlostní data a profinet

Příklad řešení kroužkového sběrače:

Otočný konektor pro pneumatiku a PROFINET
Otočný konektor pro 100Mbit Ethernet

Poptávka kroužkového sběrače

zaslání obecné poptávky na kroužkový sběrač :

Poptávka Zaslat poptávku Poptávka


KrouzkoveSberace.CZ --- 2020